Pagrindinis meniu

Mums reikia Tavęs!

Sveiki,
Vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti mane

[ ]
[ ]

Facebook
Prisijunk Facebook

Apklausa

Ką manote apie šauktinių kariuomenę?

Pašaukti turi būti visi vyrai

Šauktiniais turi būti ne visi

Pakanka išklausyt kursus

Kariuomenė turi būt profesionali

Kita (palikti komentarą)

Be reklamos internetas būtų nuobodesnis

Diskusijos

Prancuzijos nacionalinis legionas

Roley
07-23, 00:16

Roley
Pranešimų: 222
Prisijungta: 05-04, 16:43
{LOCATION}
SVETIMSALIU LEGIONAS

Prancuzijos Svetimsaliu legione gretose yra apie 7700 kariu is 136 pasaulio saliu. Besidomintieji sia karine organizacija pagrindine informacija (anglu ir prancuzu kl.) ras oficialiame Svetimsaliu legiono tinklapyje
www.br-legion.com Trumpai... ATRANKA
Kandidatas privalo atvykti i Prancuzija, ir prisistatyti i viena is taip vadinamuju atrankos biuru* (kuriame gali tekti isbuti nuo 1 iki 5 dienu). Kandidatas turi pats pasirupinti viza ir apsimoketi keliones islaidas.
Praejes pradine atranka kandidatas bus nusiustas i Aubagne (15 km nuo Marseille, Prancuzijos Pietuose esancio uosto). Cia jis laikys ivairiausius testus (pvz., sveikatos, fizinio ir psichologinio pasirengimo). Po siu isbandymu, truksianciu apie 4 - 8 dienas, komisija nuspres, ar kandidatas tinkamas, ar ne. Jeigu komisijos sprendimas teigiamas, kandidatas pasirasys savo pirmaji kontrakta su Svetimsaliu legionu, kurio minimali trukme - penkeri metai. Pasibaigus pirmajam 5 metu kontraktui, legionierius tures galimybe pasirasyti kita kontrakta (dar 6 menesiams, 3 ar 5 metams). Vos atvykes i atrankos biura, kandidatas apgyvendinamas ir maitinamas nemokamai.
REIKALAVIMAI
Kandidatui keliami tam tikri reikalavimai:
  • tureti nuo 17 iki 40 metu,
  • tureti asmens liudijima,
  • buti fiziskai pasirengusiam tarnauti bet kurioje vietoveje,
  • nepriklausomai nuo to, vedes ar ne, priimtas kandidatas laikomas viengungiu.
Pirmuosius 4 menesius vyksta legionieriu apmokymai Castelnaudary, kuriu metu legionieriai ismoksta vairuoti lengvuosius automobilius. Jau turintiesiems vairuotojo teises suteikiama galimybe ismokti vairuoti sunkvezinius (priklausomai nuo kiekvieno asmeniniu sugebejimu). Pasibaigus 4 menesiu apmokymams, legionierius gali buti iskart nusiustas i bet kuria uz Atlanto vandenyno dislokuota kuopa.

Impact
07-23, 09:21

Impact
Pranešimų: 665
Prisijungta: 03-04, 09:32
{LOCATION}
Nieko ipatingo Prancuzijos legione tikrai nera. Dirbi shudiniausius darbus uz maziausia alga, kaip ir visi emigrantai...

Kario pareiga - ne žūti dėl tėvynės, bet padaryti taip, kad priešas žūtu dėl savo tėvynės.

rikis
07-23, 11:15

Pranešimų: 701
Prisijungta: 04-01, 13:30
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #754
daug legendu prikurta apie legiona.. bet kaip sakant nera ugnies be dumu

"Greičiau Jūsų didenybė pamatys Dauguvą atgal tekančią, nei lietuvius ir jų etmoną bėgančius"

Gediminas
07-23, 13:17

Lietuvis
Pranešimų: 315
Prisijungta: 03-15, 23:17
{LOCATION}
As kiek esu girdejas,tai ten piima net tokius kurie buvo prisike kariuomenej ar panasiai.

Sugrius kalneliai kloniuosna
Pasruvs upeliai kraujuosna
O mes stovėsim ir nedrebėsim
Kol priešu nugalėsim

Impact
07-23, 20:12

Impact
{LOCATION}
Gediminas rašė ...
As kiek esu girdejas,tai ten piima net tokius kurie buvo prisike kariuomenej ar panasiai.

Tikrai abejoju ar ima prasisikusius. Gal kazkada senai senai ir eme, kaip imdavo ir teistus berods, bet ne dabar tikrai

Beje jei istoji i legiona tai nesvarbu ar turi seima ar ne, ten esi laikomas viengungiu, ir jei jau uzlenke kasnors kazkurtai, tai nieks jau apie tave kaip ir nesuzinos... Giminaicio draugui tas pats atsitiko, tarnavo legione, ir jau bene treti metai kaip is jo jokios zinios... 

Kario pareiga - ne žūti dėl tėvynės, bet padaryti taip, kad priešas žūtu dėl savo tėvynės.

Roley
07-23, 22:53

Roley
Pranešimų: 222
Prisijungta: 05-04, 16:43
{LOCATION}
impact, legione atostogos tik kai kontraktas baigsis, o tai po penkiu metu, ir visa laika jokiu kontaktu su isoriniu pasauliu

Impact
08-11, 20:39

Impact
{LOCATION}
ctriniukas rašė ...
Ana savaite buvau karo prievoles tarnyboje, nunesti dokumentus ir vos neiskritau. Stovejo eile, kokiu 20 snukiu, kurie atvare duoti dokumentus, kaip ir as. Kiek as is vienos moteriskes supratau, tai i viena vieta pretenduoja daugiau, kaip 10 zmogu. Tikimybe istoti yra menka. Ar nebutu geriau man stoti i legijona? Ar yra tokiu, kurie apie tai irgi svarsto? Ir dar girdejau, jog pagal Lietuvos istatimus, stoti i legijona yra nelegalu, ar tai tiesa?

Impact
08-11, 20:39

Impact
{LOCATION}
StartRunning rašė ...
Man kažkaip atrodo, kad jei laisvai nekalbėsi jų kalba ir nebūsi übergeros sveikatos, tai šansai įstoti ne ką didesni nei pas mus. Kiek teko domėtis, tai ir atranka pas juos labai keista.

Impact
08-11, 20:57

Impact
{LOCATION}
Mano nuomone - neverta. Legionierius siuncia ten kur patys prancuzai nenori kist nosies. O alga pirmuosius metus taipogi nedidele, ir reikia nors kiek kirsti prancuziskai. Kaip Roley jau ir minejo sutartis 5 metams per kuriuos, nei karto nepaliksi legiono.

Beje Roley, tas kur "pradingo" legione, kontaktuodavo su seima, ir karta susisieke su mano dede. Kadangi sakai jog tai neimanoma, speju, kad tai dare nelegaliai.

Buves Vilkas
08-11, 21:42

Pranešimų: 751
Prisijungta: 08-06, 09:17
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #880
Nu as irgi planuoju kitais metais bandyti i legiona stoti.
Tarnavau koviniame daliny Mindauge(tiesa pries 5 metus, bet siokie tokie igudziai liko) buves darbininku pagal kontrakta Kandaharo oro bazeje, taip kad siek tiek patirties turiu. Planuoju kitam rudeniui eiti i punkta,o iki to kiekviena diena begioju ir mankstinuosiu(isskyrus sestadienius sekmadienius).
Is esmes eiciau tik del to, kad darbo nera pas mus dabar jokio, o gyventi tai reikia. Paprasysiu kad sesers vyras sudarytu man treniruociu grafika(tas tai 20 metu anglu kariuomeneje praleides, turetu zinoti ko reikia).
Siaip realiai legionieriai laikomi kaip koviniai sunys, drilius drilius ir darkarta drilius, jokiu atostogu, viskas prancuzu kalba. Va filmuko adresas

nuoroda>>

Cia filmukas apie juos.Nuomone tai nekokia man apie juos, bet juk gyventi reikia, o i Lietuvos kariuomene istoti dabar mazai sansu., o ir seima aprupinti taip pat reikia. Tai ka darysi, reikia tiketis kad paims.

DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI

Eiti į puslapį  [1] 2 3 4 5 6  

Persikelti:     Į viršų

Google paieška

info@kariai.lt